Bosch Car Service: Management kvality

Bosch Car Service: Management kvality

Management kvality: Tradice špičkového výkonu

Bosch Car Service je symbolem vynikající kvality. Náš systém sledování kvality zaručuje vynikající úroveň prací ve všech autoservisech sítě Bosch Car Service. Od úplného začátku usiloval zakladatel společnosti Robert Bosch o zlepšení. Jeho motto o kvalitě je i nadále naší hnací silou: "Kvalitu zaručuje jen neustálé zlepšování nejvyšší kvality."

Vždy nejvyšší kvalita

Naši výjimečnou kvalitu lze definovat jako souhrn prvotřídních produktů, profesionálních služeb a naplnění očekávání zákazníků. Naše autoservisy sítě Bosch Car Service se snaží, aby se zákazník cítil vítán. Odvádějí profesionální práci a mají práci na vozidle hotovou včas.

Definované standardy a zavedené procesy pomáhají zajistit, že vždy můžeme nabídnout nejlepší řešení. Pravidelným sledováním kvality se zajišťuje zachování našich standardů. Tato forma je základem našeho úsilí v oblasti neustálého zlepšování - se zvláštním důrazem na vzdělávání a kvalifikaci.

Inovativní testovací systémy pro profesionální diagnostiku vozidel

Všechny autoservisy sítě Bosch Car Service mají k dispozici nejnovější diagnostická zařízení a digitální informační systémy. Tato ideální kombinace zajišťuje systematickou diagnostiku vozidel a kvalifikované opravy.

Bosch Car Service: Management kvality

Výhody pro vás:

  • Využijte výhod rychlé a přesné diagnostiky závad.
  • Ušetřete čas a peníze rychlou a účinnou opravou.

Neustálé školení nám poskytuje aktuální informace

S ohledem na současné „počítače na kolech“ je velmi důležité, aby všichni zaměstnanci autoservisu rozuměli komplexním moderním automobilovým technologiím. Naši techničtí pracovníci si užívají výjimečnosti společnosti Bosch.

Mateřská společnost dodává autoservisům sítě Bosch Car Service rozsáhlé inovativní technologie automobilových systémů a zajišťuje nezbytné odborné školení a pokyny. Praktická školení s nejmodernějším testovacím zařízením umožňují našim pracovníkům autoservisu získat znalosti, které potřebují, aby si poradili s jakoukoli výzvou - nejen teď, ale i v budoucnu.

Nad rámec technologické odbornosti také učíme naše zaměstnance, jak se co nejlépe vypořádat s požadavky našich zákazníků tak, abychom dokázali naplnit naše jedinečné servisní sliby.

Bosch Car Service: Management kvality

Výhody pro vás:

  • Užijte si opravu výborně vyškolenými automobilovými odborníky.
  • Využijte náš pozitivní postoj k servisu.

Naše strategie záruky kvality zajišťuje konstantní zlepšování

Externí odborníci pravidelně kontrolují naše standardy kvality a postupy. Poté přijmeme nezbytná opatření tak, aby bylo zajištěno naše neustálé zlepšování. Další formou kontroly jsou předem neohlášené servisní testy s připravenými vozy. Umožňují nám udržet vynikající kvalitu našich služeb a díky nim se nepřehlédne žádná závada vozidla.

Bosch Car Service: Management kvality

Výhody pro vás:

  • Můžete se spolehnout na špičkovou kvalitu služeb jak u prohlídek vozidla dle specifikací výrobce, tak i na profesionální diagnostiku vozidla.
  • Můžete počítat s našimi dlouholetými zkušenostmi a věnování se přáním zákazníků.