Dodatečné vybavení

Dodatečné vybavení

Profesionální instalace a dovybavení autodoplňky

Bosch Car Service je profesionálním místem k dovybavení vašeho automobilu. Můžete se přirozeně spolehnout na odborné rady, dokonalou instalaci a pravidelnou údržbu. Můžeme vám nabídnout vše, co potřebujete pro větší pohodlí a bezpečnost ve vašem vozidle. Od montáže závěsného zařízení pro přívěs nebo Bosch Park Pilot, po montáž přídavného topení.

  • Zaměření na odborné poradenství
  • Profesionální montáž
  • Bezpečná a komfortní jízda

Přejete si zajistit dovybavení vašeho vozidla?

Odborníci v autoservisech sítě Bosch Car Service vám poradí a odvedou požadovanou práci. Můžeme se spolehnout na odbornou instalaci následujících dílů:

Přejete si zajistit dovybavení vašeho vozidla?
  • HiFi/multimediální systémy včetně satelitních systémů
  • Závěsná zařízení přívěsu a systémy nosičů kol
  • Parkovací asistenti (např. Bosch Park Pilot)
  • Klimatizační systém nebo doplňkové nezávislé topení.

Naši experti doporučují

Vozidla s malým zadním oknem jsou problémem při parkování v důsledku omezeného zorného pole. To často vede k následujícím problémům: K nárazům a nákladnému poškození karoserie a laku. Takové potíže jsou již minulostí, pokud je vaše vozidlo vybaveno ultrazvukovým asistentem parkování od společnosti Bosch. Systém dokáže rozpoznat jakoukoli překážku před vozidlem i za ním ve vzdálenosti mezi 30 a 150 cm a poté vydá vizuální a akustické varovné signály.

Další informace a cenné rady

Servis klimatizace

Servis klimatizace

Klimatizační systém ve vašem vozidle vyžaduje pravidelnou údržbu pro zajištění jeho dlouhé životnosti. Kromě ztráty chladiva v něm mohou bujet různé bakterie a plísně, které dokonce způsobují nepříjemný zápach. Vysoušeč by se měl vyměnit nejpozději po dvou letech. Na odborníky z Bosch Car Service se můžete spolehnout v oblasti profesionální údržby a čištění klimatizačního systému při současné kontrole vašeho nezávislého topení. Tak si můžete být vždy jisti ideální teplotou ve vozidle.