O Bosch Car Service

O Bosch Car Service

Bosch Car Service

Bosch Car Service je jedním z největších řetězců nezávislých autoservisů na celém světě. Naše mezinárodní servisní síť 17 000 autorizovaných autoservisů je rozmístěna ve 150 zemích. Díky naší široké škále odborných služeb jsme vám schopni nabídnout vše, co budete pro vaše auto potřebovat – od prohlídky, servisu a oprav až po zákaznické dodatečné vybavení. Jsme schopni zajistit, aby nedocházelo k propadnutí záruky od výrobců všech značek vozidel.

Pravidla kvalitních služeb

Bosch Car Service je symbolem vynikající kvality. Náš systém sledování kvality zaručuje vynikající úroveň prací ve všech autoservisech Bosch Car Service. Tuto výjimečnou kvalitu lze definovat jako kombinaci prvotřídních produktů, profesionálních služeb a uspokojení očekávání zákazníků. Pravidelná kontrola kvality zaručuje soulad se stanovenými standardy a postupy.

Management kvality

V Bosch Car Service využíváme nejnovější technologie diagnostiky a digitálních informačních systémů. Tato ideální kombinace zajišťuje systematickou diagnostiku vozidel a kvalifikované opravy.

Ocenění

Bosch Car Service je opět vítěz testu v kategorii "Dílenské řetězce".

Speciální služby

Naše speciální služby mohou nabídnout flexibilní řešení přizpůsobené na míru, aby byly splněny specifické požadavky.

Správa vozového parku

Autoservisy sítě Bosch Car Service se postarají o vozidla všech značek a modelů na jednom místě. S největší servisní sítí na světě jsme vám vždy na blízku a připraveni poskytnout potřebnou pomoc.