Světelná technika

Světelná technika

Zářný příklad: Řidiči důvěřují společnosti Bosch

Zářný příklad: Řidiči důvěřují společnosti Bosch

Čtenáři časopisů „AutoBild“ a „auto motor und sport“ se vyjádřili: Bosch je opět jejich oblíbená značka i v posledním roce. Dvě první místa v kategorii „Osvětlení“ jsou zářným příkladem tohoto úspěchu.
 

Automobilové žárovky Bosch - pro větší bezpečnost na cestách

K čemu je nejlepší automobilový osvětlovací systém, pokud je osazen nekvalitními náhradními žárovkami? Pro vaši vlastní bezpečnost doporučujeme použít kvalitní výrobky Bosch – jak pro výměnu vadných žárovek, tak pro doplnění sady náhradních žárovek. Bosch má k dispozici komplexní škálu produktů nejvyšší kvality pro osvětlení vašeho vozidla, od světlometů po vnitřní osvětlení.

Každý Bosch Car Service je sám zářným příkladem nejvyšší kvality: Buďte vždy v bezpečí a nechte si žárovky ve vozidle vyměnit a zkontrolovat odborníky. Bosch Car Service poskytnou ideální řešení pro každý typ vozidla a každou aplikaci - od Plus 90 s vynikající světelnou účinností, až po zvláště odolné Longlife Daytime.

Technologie osvětlení Bosch špičkové kvality

Spolehlivý systém osvětlení vozidla je obzvlášť důležitý při nízké viditelnosti, kdy je řízení obtížné. Jde o jediný způsob optimálního osvětlení povrchu vozovky a zajištění viditelnosti všemi ostatními účastníky silničního provozu v dostatečném časovém předstihu. Světelná technika a automobilové žárovky Bosch jsou zářnými příklady, jak zvýšit bezpečnost. Široká nabídka produktů zaručuje větší bezpečí, vynikající kvalitu a nadprůměrnou životnost. Ke každému použití je dostupný vhodný produkt víceméně pro každé vozidlo. Jako součást našeho univerzálního servisu vám naše autoservisy samozřejmě mohou také nabídnout odbornou údržbu a opravy.

Doporučujeme: Box náhradních žárovek od společnosti Bosch

Pokud se někdy žárovka na cestách přepálí, musíte mít vždy k dispozici náhradní žárovku v boxu náhradních žárovek od společnosti Bosch. A co víc:V některých zemích je dokonce povinné mít tento box ve vozidle. Bosch Car Service vám může nabídnout praktický kompaktní Minibox nebo Maxibox obsahující skoro všechny náhradní žárovky, které vaše auto bude kdy potřebovat.

Světlomety

Světlomety

Řidiči jsou zejména v noci a za snížené viditelnosti odkázáni na jednotlivé detaily. A zatáčení může také ve tmě představovat nečekané ohrožení. Optimální osvětlení vozovky je zásadní pro rychlou reakci na nahodilé situace. Je to uklidňující, když se můžete zcela spoléhat na vaše světlomety. Ať už je vaše vozidlo vybaveno technologií LED, xenonovou nebo halogenovou technologií, my z autoservisů sítě Bosch Car Service vám rádi poradíme tak, abyste vždy jezdili bezpečně - bez ohledu na denní dobu a za každého počasí.

Zadní světla

Zadní světla

Chtěli byste vědět? Zadní světlo může být tvořeno až 20 různými komponenty – bez ohledu na to, zda jde nebo nejde o konvenční brzdové světlo nebo o LED technologii. Ale musí pracovat naprosto bezpečně, abyste byli vidět provozem za vozidlem. Zlomky vteřiny mohou mít zásadní vliv na reagování s dostatečným předstihem, zejména při brzdění. Je dobré vědět: Brzdová světla typu LED pracují mnohem rychleji než konvenční žárovky, a tím přispívají ke snížení vzniku nebezpečných situací. To je důvod, proč my, z Bosch Car Service, nejraději používáme zadní světla od firmy Bosch, neboť zaručují optimální spolehlivost a funkčnost, stejně jako výrazně vyšší bezpečnost.

Pomocná světla

Pomocná světla

Pokud si chcete být absolutně jisti, je vhodné optimalizovat standardní osvětlení vašeho vozidla přidáním pomocných světel. Jsou užitečná zejména v noci, v neznámých a vzdálených oblastech, neboť pomáhají dříve odhalit potenciální rizika. Bosch nabízí rozsáhlé řady produktů poskytujících mnohem lepší osvětlení vozovky. Ale je to stále obtížná volba: Xenonové nebo halogenové, standardní nebo úzký svazek? Je dobré vědět: Pomocná světla Bosch s nejnovější technologií s xenonovým plynem dávají až třikrát více světla než halogenové technologie. Kromě toho jsou k dispozici se dvěma různými světelnými profily – „širokým a dlouhým“ pro standardní paprsek nebo „úzkým a dlouhým“ pro poněkud soustředěnější osvětlení vozovky.

Osvětlovací a vyhledávací světlomety

Osvětlovací a vyhledávací světlomety

Přídavné osvětlení je více či méně důležité pro lidi, kteří musí hodně pracovat v noci, a pro záchranné služby. Společnost Bosch může nabídnout širokou škálu produktů a má komplexní řady světel na bázi výkonné halogenové, xenonové a LED technologie. Využijte výhody mnohem vyšší světelné účinnosti, dlouhé životnosti a extrémně nízké spotřeby energie. Ať už hledáte pomocný světlomet s širokým světelným kuželem k osvětlování velkých ploch nebo kvalitní bodový reflektor s úzkým paprskem pro soustředěné osvětlení vzdálených objektů, rádi vám poradíme a vaše vozidlo dovybavíme dle vašich potřeb.

Otočné majáky

Otočné majáky

Otočné majáky zásadně přispívají k bezpečnosti na silnicích varováním před možnými riziky a překážkami, a chrání tak řidiče i další účastníky silničního provozu. Optimálního signalizačního efektu lze ale dosáhnout pouze díky spolehlivé technologii, aby vás bylo vidět z dálky, všemi na silnici a ze všech stran. Stejně jako celá škála produktů Bosch. K dispozici jsou různé typy majáků s konvenčním halogenem nebo LED technologií. S potěšením provedeme dodatečnou montáž s cílem zajistit vám vynikající signalizaci, a tím i nejlepší možnou všestrannou bezpečnost.