Bosch Car Service: Profesionální péče o automobily již od roku 1921

Bosch Car Service: Profesionální péče o automobily již od roku 1921

Pro vše, co vaše auto potřebuje

Bosch Car Service - správná adresa pro profesionální údržbu, opravy a dodatečné vybavení. Autoservisy sítě Bosch Car Service mají veškerou podporu společnosti Bosch, předního dodavatele do prvovýbavy. Naše servisní síť s více než 17 000 kvalifikovanými autoservisy je jedním z největších nezávislých světových řetězců. S našimi unikátními schopnostmi zvládneme opravit všechny značky vozidel.

Kompletní servis nabízí vynikající kvalitu s osobním přístupem

S naší komplexní nabídkou služeb můžeme vždy nabídnout našim zákazníkům jen to, co potřebují. Postaráme se o vozidla všech značek. S plnou škálou služeb jsme k dispozici pro všechny typy zážehových, vznětových, elektrických nebo hybridních motorů. Všechny autoservisy sítě Bosch Car Service musejí podstoupit systematický proces certifikace a jsou odhodlány neustále zlepšovat normy pro zajišťování kvality.

Věnujte důvěru nejpopulárnějšímu řetězci autoservisů

Jsme hrdí na to, že již řadu let jsou Bosch Car Service pravidelně voleny jako nejpopulárnější řetězec autoservisů. Naše filozofie je jasně vyjádřena našim slibem jedinečného servisu.

  • Špičková kvalita
  • Rozsáhlý a komplexní
  • Slušný a poctivý přístup
  • Důvěryhodnost a spolehlivost
  • Osobní a zavazující

Průkopnická technologie v automobilovém průmyslu pro zaručenou mobilitu

Průkopnická technologie v automobilovém průmyslu pro zaručenou mobilitu

Naše autoservisy jsou vybaveny moderními inovativními systémy diagnostiky k rychlému a přesnému zjištění zdroje problému. Podrobné opravárenské příručky poskytují našim pracovníkům veškeré technické informace, které potřebují. Můžete se spolehnout, že se vám od nás dostane rychlé odborné a cenově přijatelné údržby a opravy.

Bosch Car Service

Bosch je jedním z předních světových výrobců automobilových dílů

Společnost Bosch již více než 125 let investuje do budoucnosti mobility: Dělá vše čistě a ekonomicky, bezpečně, pohodlně a komfortně. Svou spolehlivostí a inovativním přístupem je společnost Bosch uznávaným dodavatelem dílů do automobilového průmyslu po celém světě. Bosch Group provází vozidlo po celou dobu jeho životního cyklu - od výzkumu a vývoje až po výrobu a odbornou péči v Bosch Car Service.
Na domovskou stránku Bosch Group

Vychutnejte si sledování dalších videí na kanálu You Tube

> Na YouTube kanálu Bosch Car Service

Služby šité na míru od týmu, který zná své zákazníky a opravdu se o ně stará - to se lidem na nás líbí

Dawn a Roger Ayres, majitelé autoservisu Bosch Car Service ve Velké Británii